WOLNY WEEKEND? sprawdź co się dzieje na mieście...

Echo Tablica

Konkursy

Echo Szczecina

20.04.2022

Masz dobry pomysł na film? Zrealizuj go z ZFF Pomerania Film

Masz dobry pomysł na film? Zrealizuj go z ZFF Pomerania Film
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

12 kwietnia 2022 roku Zachodniopomorski Fundusz Filmowy Pomerania Film ogłosił rozpoczęcie XIV Konkursu na wsparcie produkcji filmowej. Donatorami konkursu są Województwo Zachodniopomorskie, Miasto Szczecin i Miasto Koszalin, a do rozdysponowania jest 600 tysięcy złotych. Nabór wniosków potrwa do 11 maja 2022.

Do konkursu zgłaszane mogą być projekty filmów fabularnych, dokumentalnych, animowanych, etiud, seriali oraz innego rodzaju produkcji filmowej. Regulamin konkursu, formularz aplikacyjny oraz wszystkie niezbędne dokumenty znaleźć można na nowej stronie internetowej ZFF Pomerania Film pod adresem www.pomeraniafilm.pl. W składzie Rady Programowej XIV Konkursu znaleźli się Joanna Pieciukiewicz, Marek Osajda i Paweł Strojek.

Wnioski aplikacyjne należy składać do 11 maja 2022 roku. Podobnie jak w poprzednim roku do rozdysponowania w konkursie jest 600 tysięcy złotych. Wniosek wraz z załącznikami w formie elektronicznej powinien zostać przesłany na adres zff@zamek.szczecin.pl. Wnioski w wersji papierowej należy składać w siedzibie Inst...

Czytaj więcej +
Źródło: szczecin.eu